Wypiekane Za-fferano

Zapraszamy do zapoznania się z wypiakanymi inspiracjami naszych technologów, jesteśmy przekonani, że przygotowane przez nas nowe propozycje zadowolą i zaskoczą nie jednego Klienta!

CHERRY LADY (WIŚNIOWA DAMA) - puszyste ciasto jogurtowo – czekoladowe z kawałakmi czekolady i chrupiącą wiśnią z kremem o smaku waniliowym, wykończone czekoladą i wiśniami Amarena.

Do kawy, dla gości, na przyjęcie!

MALINOWA POKUSA -  jogurtowe ciasto, maliny i delikatny puszysty twaróg – doskonałe połączenie. Nie ma na co czekać – już wiosna:) Tak pyszne, że trzeba je od razu spróbować.

SZARLOTKA SASSARI - delikatna szarlotka, na blacie karmel latte z kremem na likierze jajecznym z dodatkiem orzechów. Całość obsypana maślaną kruszonką. Szarlotka podana na ciepło z lodami i można poczuć się jak na wakacjach :)

CAKE MA LATTE – delikatne i super puszyste ciasto o smaku karmel – latte, przełożone kremem waniliowym z nutą alkoholu. Ciasto na każdą okazję!

CZEKOLADOWO POMARAŃCZOWA WISIENKA - pomarańczowo – czekoladowa kompozycja z dodatkiem chrupiących i kwaśnych wiśni. Ciasto jest wilgotne i pełne w smaku, całkowicie satysfakcjonujące dla wielbicieli wiśni i czekolady.